Filozofija

Ar iedvesmu piepildītā telpa, miera teritorija megapilsētas trokšņa vidū, maiga spēka vieta, kuru izgaismo mēnesis. Mēs ticam, ka sievišķīgums ir harmonija, dabiskums un jutekliskums, tādēļ izveidojam vietu, kur varat ieklausīties sevī un atklāt sevi no jaunās pārsteidzošās puses.

Mēģinājuma nodarbība
STRETCH
GRACE
BODY SCULPTOR
RELAX
STRETCH
GRACE
BODY SCULPTOR
RELAX
STRETCH
GRACE
BODY SCULPTOR
RELAX

Vibro flex

В INTUITION mēs glabājam visefektīvākās stiepšanās metodes noslēpumu un saucam to par VIBRO FLEX. Leģendārā Bison Vibro simulatora uzlabotais modelis palīdz sasniegt mērķi 6 reizes ātrāk nekā ar parastajām praksēm. Nav svarīgi, kāpēc jūs vēlaties sēdēt špagatā - iespaidīgām fotogrāfijām, nevainojamai izstiepšanai vai veselībai. Sāciet trenēties jau šodien, un jūs jutīsiet neticamu spēka un enerģijas pieplūdumu. Pat viena īsa sesija uzlabo asinsriti muskuļos, saglabājot efektu vairākas stundas. INTUITION pieredzējušie treneri vada nodarbības uz VIBRO FLEX individuāli vai nelielās grupās, lai izveidotu komfortablu un individualizētu atmosfēru.

  • Solo
  • Duet

no 4 eiro

Cenas

Interjers

Esam izveidojuši mājīgu kameru telpas, saglabājot vecas ēkas garu pilsētas vēsturiskajā daļā. Mēness un zvaigžņu debesis telpu noformējumā asociējas ar sievišķību, maigumu un noslēpumainību. Iegūt dabīgu izskatu mums palīdzēja dabīgie materiāli: marmors un ebenkoks. Izdevās izveidot vietu, kur var atpūsties. Vietu, kur gribās atgriezties vēl un vēl.

Mentori